Kısa Öneri

1-2 cümlelik spot ve bağlantı yönlendirmesi içeren bu modelimiz, Mutlaka! okurlarının en çok sevdiği ve ilgi gösterdiği Mutlaka! Öneriyor bölümünde konumlanır. Bu sponsorluk seçeneğinde, ayrıntılı bilgi, kayıt formu ya da satın alma adresine dikkate değer bir giriş sağlamak mümkündür.


Bütçenizi yormayacak Kısa Öneri seçeneğimiz;

fazla ayrıntı içermeyen, yalın kampanya ve etkinlik duyuruları için uygundur.


Teklif Alın Kimin için uygun?

Odaklı Öneri

16:9 ya da 1:1 oranındaki bir görsel ve marka tarafından iletilen özetten 50-80 kelimelik metin içeriği kapsayan modelimizde; size ait adreslere bağlantı linki verilir. 


İçerik zenginliği ve görünürlük açısından en çok tercih edilen seçenekler arasındadır.Teklif Alın Kimin için uygun?

Bülten Sponsoru

Ürününüzün ya da markanızın hikâyesi, Mutlaka! editörleri tarafından 250-300 kelimelik, 3-4 paragraflık etkili bir içeriğe dönüştürülür. Bu model ayrıca logo sponsorluğunu da içerir. Tüm markalar için uygundur.


En çok önerdiğimiz bu modelde, hedef kitlenize okunmaya değer bir içerik sunarsınız.


Bu modelimiz, markanıza dair tüm ayrıntılara yer verilen içerik metinleri sunacağınız hedef kitlenize odaklı bir internet sitesi gezintisi deneyimini vaadeder.

Teklif Alın Kimin için uygun?

Günün Sponsoru

Bu seçenek, Mutlaka!’nın en prestijli sponsorluk modelidir.


Mutlaka! ile kurguladığınız kampanyanızı güçlendirecek ve 50 bini aşkın okurla ilk görüşte temas sağlayacak modelde Ön İzleme Cümlesi ve Giriş Metni, Günün Sponsoru’nda yer alan hikâye ve logo yerleşimine ek olarak sunulur. 


Bu sponsorluk, Mutlaka! sosyal medya hesaplarında da duyurulur.


Bülten Sponsoru’ndan farkı nedir?

Mutlaka!’nın her gün genişleyen 50 bini aşkın okuru, marka, ürün ya da kampanyanızı bildirim ekranında görür.
Öte yandan okurlar, bültenin ilk kısmından sponsorlu bölüme yönlendirilir ve böylece kampanyanız güçlendirilmiş olur. 

Teklif Alın Kimin için uygun?

Kanal Sponsorluğu

Mutlaka! günlük bültenleri Teknoloji, Şehir, Kültür&Sanat, Mutlaka! Öneriyor gibi markaya özelinde geliştirilebilir çeşitli başlıklardaki kanallardan oluşur. 


Bu kanalların herhangi birinde markaya ait logo ve "X sponsorluğunda" ifadesine yer verilen bu sponsorluk seçeneğimiz, haftalık periyotlar hâlinde fiyatlandırılır.

Teklif Alın Kimin için uygun?

Marka Kanalı

Bu model, markanız ya da ürününüz adına açılmış sponsorlu bir kanal olarak tanımlanabilir. 4-5 maddelik içeriği Mutlaka! yazarları tarafından, markanızın sağladığı kaynaklardan üretilen marka kanalı, Mutlaka! günlük bültenlerinin kanalları içine yerleşecektir.


Düzenli içerik üreticileri, etkinlik organizatörleri, yayıncılar ve satış kanalı oluşturmak isteyen markalar için uygun bir sponsorluk modelidir. 


Haftanın bir gününe konumlanacak sponsorlu kanal, içerik kaynağına düzenli data sağlar.

Teklif Alın Kimin için uygun?